przegląd olejowy w FL po 5700 km

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • nikos
    Classic
    • 2011
    • 16

    przegląd olejowy w FL po 5700 km

    Tylko dlaczego zwykły obywatel ma płacić podatek jak dostanie darowizne od osób 3-cich.
    Klechy też dostają darowizny od osób/oganizacji obcych i nic nie wykazują.
    Jak klecha dostanie darowiznę od żony, syna/córki :diabelski_usmiech to niech nie płaci ,ale w innych przypadkach powinien.
    Uważam że jak ktoś płaci za różne posługi:
    komunia, pogrzeb (wykopanie dołu, kawalkadę itp.), ślub, na msze itd i itp. to klecha daje rachunek, a Kowalski odpisuje go od dochodu.
    Ciekawe jak będzie protestować kościół jak już dojdzie do obowiązku posiadania kas fiskalnych - klątwy, ekskomuniki, straszenie piekłem :twisted:
  • Ayrton36
    Classic
    • 2010
    • 7

    #2
    przegląd olejowy w FL po 5700 km

    Witam na wstępie wszystkich.
    Chciałem się Was poradzić w kwestii wymiany oleju. W listopadzie 2009 roku kupiłem swojego "szkodnika" FL, 1.6 MPI i od tamtego czasu zrobiłem niewiele kilometrów, raptem 5700 km (mam służbowy do codziennej jazdy). Kilka dni temu zaświeciła mi się na komputerze informacja o wymianie oleju za 19 dni lub 17500 km. W gwarancji mam wpisane, że wymiana oleju ma nastąpić przy 30000 km lub po 2 latach. Gościu w serwisie powiedział, że mam jeździć do listopada, aż przyjdzie czas na wymianę, jak to jest wpisane w książce. Doradźcie czy wymieniać ten olej pomimo, że silniki są już od nowości dotarte, a olej ma specyfikacje "long life", czy wymienić go na nowy?
    Prawdziwy mężczyzna nie zjada miodu tylko żuje pszczoły!

    Komentarz

    • PAOLO ESCO
      RS
      • 2009
      • 6626
      • Volkswagen
      • CAYC 1.6 TDI CR 105 KM

      #3
      pisz lepiej tutaj...i usuń temat żebyś owocka nie dostał :wink: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26202
      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

      Komentarz

      Pracuję...